Scroll to top

Jak rozwijać biznes w oparciu o design? #warsztat

Zapraszamy wszystkich, żwyiących zainteresowanie designem, spragnionych nowej wiedzy, poszukujących inspiracji, na warsztat, będący dużym i kreatywnym prezentem świątecznym.

🎤Prowadzący: Henryk Stawicki, Design Strategist

Podczas warsztatu uczestnicy poznają praktyczne narzędzia pozwalające odpowiedzieć na pytania:

👉Jak projektować to, czego klienci naprawdę potrzebują?
👉Jak proces projektowy może pomóc identyfikować potencjał rynkowy, rozwijać unikalne usługi i produkty?

Program spotkania przybliży zasady tworzenia rozwiązań biznesowych w oparciu o design, korzystając z takich metodyk jak projektowanie propozycji wartości, czy tworzenie scenariuszy przyszłości.

⏰Kiedy? 16.12.2021 (czwartek), godzina: 12:00-15:00

🌍Gdzie: Platforma ZOOM

✍️Zgłoszenia: Imienne zgłoszenie na: jwojcik@polnocnaizba.pl

Henryk Stawicki

Współprowadzi Change Pilots, firmę doradztwa wzorniczego, która w raporcie Startupy Pozytywnego Wpływu znalazła się w kategorii “Dostawcy pozytywnej zmiany w biznesie”. Zawodowo pomaga firmom tworzyć strategie produktów, usług i brandów w oparciu o zrównoważone projektowanie. W zespole dostarcza multikulturową perspektywę dzięki wieloletniej praktyce m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Łodzi. Jest partnerem w szwedzkiej firmie konsultingowej Next Agents, członkiem think tanków Service Design Polska, oraz circulardesign.pl, a także od 6 lat dyrektorem programowym Design Talks Business Summit. Wykłada Zarządzanie Wzornictwem w School of Form, jest nauczycielem jogi, oraz biegaczem długodystansowym.


Warsztat odbywa się w ramach Baltic Design Biennale 2023 we współpracy z Domem Skandynawskim, Wydziałem Wzornictwa i Północną Izbą Gospodarczą.

Warsztat realizowany w ramach projektu COCO4CCI z programu operacyjnego Interreg Europa Centralna 2014-2020

#AkademiaSztukiwSzczecinie #COCO4CCI #CCI #StudiujSztuke #WzornictwoSzczecin #IzbaSzczecin #Design #HenrykSawicki