Scroll to top

Scandinavian Interiors – magia antycznych mebli gustawiańskich i dodatków

W progi swojej rodzinnej firmy zaprosiła nas Ela Poltorak, która razem ze swoim Mężem Oskar Półtorak oraz bratem Krzysiek Oziewicz i bratową Violettą specjalizują się w odnawianiu gustawiańskich mebli antycznych i rokoko.Ta niecodzienna domena biznesowa Firmy Scandinavian Interiors, wymaga od swoich właścicieli wszechstronnych kompetencji na wielu polach, związanych nie tylko z wiedzą na temat stylu gustawiańskiego ale także z kulturą i sztuką, a także historią Szwecji.

Odnawianie antyków, to także pasja związana z zamiłowaniem do estetyki, dodatków i wystroju wnętrz z pogranicza epok. Firma Scandinavian Interiors, dzięki swojej renomie sprzedaje odrestaurowane antyki na cały świat! Obecnie pragnie zwiększyć swój zasięg funkcjonowania przez internet, aby dotrzeć do jeszcze szerszego grona klientów. Dlatego skorzystanie z doradztwa eksperta projektowania usług będzie idealnym dopełnieniem uzyskania efektu skali, gdyż estetyka to nie tylko piękno, lecz także regularne rytuały określonej grupy klientów.

#scandinavianinterior#angeloantique#antiqueshop#antiques#gustavian#Szczecin#akademiasztukiwszczecinie#StudiujSztukę#WzornictwoSzczecin#COCO4CCI#CCI#creativeindustry