Scroll to top

Radex – lider produkcji środków czystości!

To kolejna, rodzinna firma znajdująca się w portfolio współpracy w ramach projektu COCO4CCI Polska, która została założona przez dwóch braci – Zbigniewa i Tomasza Nagay na początku lat ’90 i jedyna taka w branży z polskim kapitałem.

Radex specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny w procesie produkcji żywności, higiena agro oraz obszar weterynaryjny. W swojej ofercie posiada nie tylko chemię, ale również urządzenia do utrzymania zaplecza technicznego u swoich klientów i usługi.

Nowe wyzwania dla Firmy Radex łączą się z wejściem na rynek europejski, ukończeniem opracowania nowej linii produktów na bazie surowców naturalnych oraz zaistnieniem z produktami na rynku profesjonalnym m.in. hotelarskim i restauracyjnym!

Jaką istotną rolę może odegrać projektant w firmie, gdzie rządzą twarde zasady oraz “szkiełko i oko”?

Nowa linia produktów skierowana do nowej grupy odbiorców wymaga bardziej wizerunkowego podejścia, gdzie opakowanie, jego kolor i kształt ma znaczenie, ponieważ jest elementem wyróżniającym oraz estetycznym.Konsumenci kupują “oczami” i bardzo często przez internet dlatego, aby właściwie zaadresować opakowanie, etykietę oraz ulotki reklamowe, rola projektanta jest kluczowa!

#radex#akademiasztukiwszczecinie#Szczecin#studiujsztuke#wzornictwoSzczecin#CCI#CoCo4CCI#chemia#produkcja#Kołbaskowo#cpk