Scroll to top

Słoma, siano, mech – jednym słowem Foonka

HAYKA bedding by Foonka

W ramach realizacji projektu COCO4CCI odwiedzamy pierwszych, lokalnych przedsiębiorców z sektora przemysłów kreatywnych. Tym razem odwiedzamy Producentów pościeli o unikatowych wzorach.

Satysfakcja z projektowania autorskich wzorów, to jedna z części procesu produkcji pościeli i zarazem najłatwiejsza, o czym w materiale filmowym opowiada Małgosia i Marcin – właściciele szczecińskiej firmy HAYKA bedding by Foonka.

W tej krótkiej historii można usłyszeć na czym polega specyfika stylu projektowania pościeli i doboru odpowiedniego artysty, aby zachować ciągłość wzoru w kolekcji pościeli ART i jaką rolę dogrywa projektant.

Małgosia i Marcin dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat współpracy między sektorami kreatywnymi i roli Urzędu Marszałkowskiego w stymulowaniu lokalnego środowiska. Poza tym, rozwój to jedno i jest konieczny, a zarazem niezbędny i musi być ciągły w prowadzeniu biznesu. Wiążą się z nim nowe potrzeby między innymi szkoleniowe dla pracowników firmy oraz wyzwania, czy warto otwierać sklep stacjonarny w Warszawie.

Zapraszamy, na krótki fillmik do Foonka aby dowiedzieć się znacznie więcej na temat specyfiki biznesu firmy.

#Foonka #HAYKA #COCO4CCI #Szczecin #AkademiaSztukiwSzczecinie #StudiujSztuke #WzornictwoSzczecin #CCI