Scroll to top

“Legacy. Dbajmy o nasze dziedzictwo.”

Już za dwa dni odbędzie się pierwsze z zaplanowanych spotkań w ramach Info Day. Zaczynamy silnym akcentem – wykładem z Zuzanną Skalską.

Skalska inspiruje liderów i decydentów do bezkompromisowych innowacji poprzez przekraczanie perspektyw wielobiegunowej złożoności. Działa jako doradca ds. Trendów Strategicznych w zakresie innowacji dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Jej pełne pasji podejście i zaangażowanie motywuje firmy do natychmiastowego działania.

Kariera Zuzanny rozpoczęła się w roku 1998 w Philips Design, gdzie przez wiele lat, pracowała w grupie odpowiedzialnej za Analizę Trendów w powstających tam wizjonerskich projektach przyszłości. Następnie przez blisko 15 lat pracowała jako konsultant w obszarze Design Management & Trends w wiodącym studiu projektowym w Holandii.

W roku 2014 założyła firmę 360Inspiration, z którą pracuje z klientami z różnych branż. Jest wśród nich wiele światowych gigantów i rynkowych liderów. Zuzanna specjalizuje się w nieoczywistych innowacjach i strategicznym myśleniu o przyszłoścach. W swoich badaniach i pracy skupia się na 8 kluczowych branżach tj: Sprzęt AGD , CE (elektonika konsumencka), wnętrza domowe/komercyjne, opieka zdrowotna, mobilność, FMCG/handel detaliczny, obszary miejskie oraz finanse. Ściśle współpracuje z prezesami firm i członkami zarządów, doradzając im w kwestii scenariuszy rozwoju strategicznego. Przy wdrażaniu konkretnych projektów pracuje także z działami badań i rozwoju oraz z zespołami kreatywnymi. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu umiejętnie przekłada zdobytą wiedzę na gotowe do realizacji procesy innowacji, wykorzystując w tym celu liczne opracowane przez siebie matody i narzędzia.

Zuzanna mocno angażuje się w promocję przemysłu kreatywnego i edukację. Pełniła funkcję członka zarządu, a teraz zasiadała w komitecie doradczym Dutch Design Week. Wykładała także na Uniwersytecie TU/e w Eindhoven oraz na nowojorskiej Parsons School of Design. Jest także współtwórcą School of Form.

Często jest zapraszana do kapituły w prestiżowych konkursach, takich jak choćby IF Design Awards. Jako prelegent obecna jest na wielu uznanych i opiniotwórczych konferencjach biznesowych i kongresach gospodarczych. Pisuje artykuły i współpracuje z redakcjami wiodących czasopism i magazynów poświęconych designowi. Co roku wydaje także własny Trend Book, łączący kompleksową wiedzę o trendach z przemyśleniami na temat krzyżowania idei.

Za swoją działalność zawodową i publiczną otrzymała wiele znaczących nagród, nie tylko w dziedzinie designu. Ponadto, w ostatnich latach nadano jej prestiżowe wyróżnienia, uznając ją za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w mieście Eindhoven. Ponadto znalazła się na liście 10 osób z pochodzenia obcokrajowców mających wpływ na rozwój gospodarczy miasta Eindhoven. W tym roku otrzymała statuetke Hortensji za najlepszą prelegentke biznesową w Polsce.

Zuzanna Skalska urodziła się w Warszawie, a od roku 1992 mieszka w Holandii.

Bilety

Pozostała niewielka ilość biletów. Można je jeszcze rezerwować na:
eventbrite.com